Тьюторство Надрукувати Надіслати електронною поштою
 

Використання віртуальних навчальних середовищ «Веб-клас ХПІ» 

 2014 рік

  

Кафедра

Куратор-тьютор

Категорія слухачів

Адреса середовища

Відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій

1.

Дивак Володимир Валерійович

1) Методисти ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e36

2) Методисти ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e08

3) Директори (резерв директорів) ЗНЗ з впровадження профільного навчання на засадах ІКТ-технологій

dn.umoapn.net.ua/pk/e19

2.

Макарчук Олександр Мусійович

1) Методисти ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e36

2) Методисти обласних навчально (науково-методичних) центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти

dn.umoapn.net.ua/ku/umo2

3) Методисти ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e10

3.

Антощук Світлана Володимирівна

1) Викладачі-тьютори (організатори) ДН ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (Уманський державний педагогічний університет) (5 груп)

 

 

 

 

 

 

 

www.kdoumokhmara.net

 

2) Завідувачі (методисти) центрів (кабінетів, лабораторій) ДН та ІК технологій закладів ППО

4.

Бессарабов Володимир Іванович

1) Завідувачі кафедр ВНЗ ІІІ-IV р.а. (3 групи)

5.

 

 

Лапшин

Андрій Львович

1) Викладачі-тьютори (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а. (Горлівський технікум ДНУ) (2 групи)

2) Викладачі-тьютори (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а.

3) Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання ВНЗ ІІІ-IV р.а.

6.

Самойленко Олексій Олександрович

Новопризначені директори ПТНЗ

ptnz.mk.ua

7.

Калачова Людмила Володимирівна

Викладачі-тьютори (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а. (Макіївський промислово-економічний коледж)

distance-education-umo.blogspot.com

 

 

 

Кафедра

Куратор-тьютор

Категорія слухачів

Адреса середовища

Філософії і освіти дорослих

1.

Горяна Лариса Григорівна

1) Методисти районних (міських) методичних кабінетів з бібліотечних фондів

dn.umoapn.net.ua/umo/p08

2) Методисти Р(М)МК із основ здоров’я і фізичної культури

dn.umoapn.net.ua/ku/umo20

2.

Ілляхова Марина Володимирівна

1) Методисти Р(М)МК з суспільствознавства

dn.umoapn.net.ua/ku/umo14

2) Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) з питань атестації та курсової підготовки закладів ППО

dn.umoapn.net.ua/pk/e39

3) Новопризначені методисти зі стажем роботи до 1 року

dn.umoapn.net.ua/umo/p03

3.

Катюк Ярослава Леонідівна

1) Методисти позашкільних навчальних закладів;

dn.umoapn.net.ua/pk/e26

2) Методисти Р(М)МК з мов і літератур

dn.umoapn.net.ua/pk/e28

4.

Єрмоленко Андрій Борисович

1) Завідувачі районних (міських) методичних кабінетів (2 групи);

2) Новопризначені (резерв) завідувачі Р(М)МК

dn.umoapn.net.ua/pk/e35

3) Методисти районних (міських) методичних кабінетів з питань роботи з кадрами

dn.umoapn.net.ua/pk/e13

5.

Ніколаєнко Світлана Валеріївна

1) Методисти Р(М)МК з предметів фізико-математичного циклу

dn.umoapn.net.ua/pk/e09

2) Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) навчальних дисциплін фізико-математичного та природничого циклу закладів ППО

dn.umoapn.net.ua/umo/p05

6.

Ніколенко

Лідія Тимофіївна

1) Методисти Р(М)МК з дошкільної освіти (2 групи);

dn.umoapn.net.ua/umo/p02

2) Методисти Р(М)МК з початкової освіти (2 групи).

dn.umoapn.net.ua/pk/e01

7.

Скрипник Марина Іванівна

1) Завідувачі (методисти) кабінетами закладів ППО без виділення профілю;

dn.umoapn.net.ua/pk/e14

2) Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) мов та літератур ППО.

dn.umoapn.net.ua/ku/umo13

8.

Наумова Вікторія Юріївна

1) Методисти РМК з технологій та естетичної культури;

dn.umoapn.net.ua/umo/p07

2) Методисти Р(М)МК без виділення профілю (3 групи).

dn.umoapn.net.ua/ku/umo8

 

9.

Мирошніченко Олена Олександрівна

1) Методисти Р(М)МК з колекційної позашкільної освіти та виховної роботи

dn.umoapn.net.ua/ku/umo5

2) Методисти Р(М)МК із природознавства

dn.umoapn.net.ua/ku/umo3

10.

Пустова Тамара Вікторівна

Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) закладів ППО з педагогічного оцінювання та інноваційних програм

dn.umoapn.net.ua/pk/e25

Менеджменту освіти, економіки та маркетингу

11.

 

Федоров Геннадій Вікторович

1) Директори (резерв директорів) експериментальних ЗНЗ ;

dn.umoapn.net.ua/ku/umo18

2) Директори (резерв директорів), заступники директорів шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

dn.umoapn.net.ua/ku/umo17

3) Керівники (резерв керівників), заступники директорів експериментальних дошкільних навчальних закладів, НВК «Дитячий садок-школа», навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів;

4) Директори (резерв директорів), заступники директорів ДЮСШ

dn.umoapn.net.ua/ku/umo16

5) Директори (резерв директорів) ліцеїв, гімназій, колегіумів, НВК.

dn.umoapn.net.ua/umo/p00

12.

Базелюк

Василь Григорович

Директори (резерв директорів) ЗНЗ з проблем управлінської та фінансово-господарської діяльності

dn.umoapn.net.ua/umo/p04

13.

Саюк

Валентина Іванівна

1) Новопризначені начальники (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА та міськвиконкомів (2 групи)

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo7

14.

 

Яковець Василь Павлович

Ректори (директори), проректори (заступники директорів) закладів ППО.

dn.umoapn.net.ua/ku/umo15

15.

Оліфіра Лариса Миколаївна

Заступники начальників (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА і міськвиконкомів (2 групи).

dn.umoapn.net.ua/ku/umo1

16.

Мельник Валентина Костянтинівна

Спеціалісти відділів (управлінь) освіти РДА і міськвиконкомів (4 групи).

dn.umoapn.net.ua/pk/e29

Психології управління

17.

 

Нежинська Олена Олександрівна

1) Методисти районних (міських) навчально-методичних кабінетів (центрів) психологічної служби системи освіти;

dn.umoapn.net.ua/pk/e02

2) Практичні психологи ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/umo/p01

18.

Киричук Валерій Олександрович

1) Директори (резерв директорів), заступники директорів районних (міських) центрів дитячої та юнацької творчості з питань підтримки обдарованої молоді;

dn.umoapn.net.ua/pk/e05

19.

Гордієнко Наталія Василівна

Директори (резерв директорів), заступники директорів обласних (міських, районних) станцій юних техніків, центрів науково-технічної творчості учнівської молоді

dn.umoapn.net.ua/pk/e05

20.

Пінчук Наталія Іванівна

1) Викладачі (викладачі-тьютори, куратори-тьютори) груп закладів ППО

dn.umoapn.net.ua/pk/e11

2) Науково-педагогічні працівники ВНЗ ІІІ-ІV р.а., які викладають психолого-педагогічні дисципліни

 

www.kdoumokhmara.net

3) Викладачі психолого-педагогічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

21.

Москальова Алла Степанівна

1) Завідувачі (викладачі) кафедр закладів ППО;

dn.umoapn.net.ua/pk/e38

2) Керівники ЗНЗ з медіа-освіти з проблеми «Психологічні резерви ефективного управління в умовах соціальних трансформацій» та з проблеми «Сприяння здоров’я»

dn.umoapn.net.ua/pk/e04

3) Завідувачі (практичні психологи, консультанти) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних консультацій

dn.umoapn.net.ua/pk/e06

22.

Казакова Світлана Володимирівна

 Викладачі психолого-педагогічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e07

Університетської та професійної освіти і права

23.

Базелюк Василь Григорович

1) Проректори з навчальної та виховної роботи ВНЗ ІІІ-IV р.а.

2) Перші проректори ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e40

3) Новопризначені заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ

4) Заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ

5) Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6

6) Начальники навчальних (навчально-методичних) відділів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/ku/umo4

24.

Озерян

Ольга Леонідівна

1) Директори інститутів (декани факультетів) ВНЗ ІІІ-IV р.а.;

2) Заступники директорів інститутів (декани факультетів) ВНЗ ІІІ-IV р.а.;

dn.umoapn.net.ua/pk/e17

3) Директори (заступники директорів, провідні фахівці) бібіліотек ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e32

25.

Гриценок

 Інна

Антонівна

1) Заступники директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а.;

2) Заступники директорів з НВР ВНЗ І-ІІ р.а.;

3) Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.;

4) Заступники директорів з виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6

5) Директори ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/ku/umo9

26.

 

Купрієвич Вікторія Олександрівна

Заступники директорів з НВР та соціальних питань ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e16

27.

Красильник Юрій Семенович

1) Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

2) Новопризначені заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e15

3) Резерв директорів ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e15

4) Начальники відділів кадрів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e21

28.

Пащенко

Ольга Василівна

1) Директори ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e23

2) Завідувачі відділеннями ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e18

29.

Яковець Наталія Іванівна

1) Заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6

2) Ректори (резерв ректорів) ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/umo/p06

3) Проректори з наукової роботи та з міжнародних відносин ВНЗ ІІІ-ІV р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e10

4) Завідувачі відділеннями ВНЗ І-ІІ р.а.

dn.umoapn.net.ua/pk/e18

30.

Лукіна Тетяна Олександрівна

Новопризначені заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ

dn.umoapn.net.ua/pk/e16