Веб-класи Надрукувати Надіслати електронною поштою

Заяви на використання віртуальних навчальних
середовищ «Веб-клас ХПІ» на 201
4 рік


Центральний
інститут післядипломної педагогічної освіти




 

Кафедра


 

 


 

 

Куратор-тьютор


 

 

Категорія слухачів


 

 

Адреса середовища


 

 

Філософії
  і освіти дорослих


 

 

1.


 

 

Горяна
  Лариса Григорівна


 

 

1)
  Методисти районних (міських) методичних кабінетів з бібліотечних фондів


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p08


 

 

2)
  Методисти Р(М)МК із основ здоров'я і фізичної культури


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo20


 

 

2.


 

 

Ілляхова
  Марина Володимирівна


 

 

1)
  Методисти Р(М)МК з
  суспільствознавства


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo14


 

 

2) Завідувачі
  (методисти) кабінетів (лабораторій) з питань атестації та курсової підготовки
  закладів ППО


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e39


 

 

3)
  Новопризначені методисти зі стажем роботи до 1 року


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p03


 

 

3.


 

 

Катюк
  Ярослава Леонідівна


 

 

1)
  Методисти позашкільних навчальних закладів;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e26


 

 

2)
  Методисти Р(М)МК з мов і літератур


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e28


 

 

4.


 

 

Єрмоленко
  Андрій Борисович


 

 

1)
  Завідувачі районних (міських) методичних кабінетів (2 групи);


 

2)
  Новопризначені (резерв) завідувачі Р(М)МК


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e35


 

 

3)
  Методисти районних (міських) методичних кабінетів з питань роботи з кадрами


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e13


 

 

5.


 

 

Ніколаєнко
  Світлана Валеріївна


 

 

1) Методисти
  Р(М)МК з предметів фізико-математичного циклу


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e09


 

 

2) Завідувачі (методисти)
  кабінетів (лабораторій) навчальних дисциплін фізико-математичного та
  природничого циклу закладів ППО


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p05


 

 

6.


 

 

Ніколенко
 


 

Лідія
  Тимофіївна


 

 

1)
  Методисти Р(М)МК з дошкільної освіти (2 групи);


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p02


 

 

2) Методисти Р(М)МК з
  початкової освіти
  (2 групи).


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e01


 

 

7.


 

 

Скрипник
  Марина Іванівна


 

 

1)
  Завідувачі (методисти) кабінетами закладів ППО без виділення профілю;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e14


 

 

2)
  Завідувачі (методисти) кабінетів (лабораторій) мов та літератур ППО.


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo13


 

 

8.


 

 

Наумова
  Вікторія Юріївна


 

 

1) Методисти
  РМК з технологій та естетичної культури;


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p07


 

 

2)
  Методисти Р(М)МК без виділення профілю (3 групи).


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo8


 

 

 


 

9.


 

 

Мирошніченко
  Олена Олександрівна


 

 

1)
  Методисти Р(М)МК з колекційної позашкільної освіти та виховної роботи


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo5


 

 

2)
  Методисти Р(М)МК із природознавства


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo3


 

 

10.


 

 

Пустова
  Тамара Вікторівна


 

 

Завідувачі
  (методисти) кабінетів (лабораторій) закладів ППО з педагогічного оцінювання
  та інноваційних програм


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e25


 

 

Менеджменту
  освіти, економіки та маркетингу


 

 

11.


 

 


 

 

Федоров
  Геннадій Вікторович


 

 

1)
  Директори (резерв директорів) експериментальних ЗНЗ ;


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo18


 

 

2)
  Директори (резерв директорів), заступники директорів шкіл-інтернатів для
  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo17


 

 

3)
  Керівники (резерв керівників), заступники директорів експериментальних
  дошкільних навчальних закладів, НВК «Дитячий садок-школа», навчально-курсових
  і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів;


 

4)
  Директори (резерв директорів), заступники директорів ДЮСШ


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo16


 

 

5)
  Директори (резерв директорів) ліцеїв, гімназій, колегіумів, НВК.


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p00


 

 

12.


 

 

Базелюк
 


 

Василь
  Григорович


 

 

Директори
  (резерв директорів) ЗНЗ з проблем управлінської та фінансово-господарської діяльності


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p04


 

 

13.


 

 

Саюк
 


 

Валентина
  Іванівна


 

 

1)
  Новопризначені начальники (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА та
  міськвиконкомів (2 групи)


 

 


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo7


 

 

14.


 

 


 

 

Яковець
  Василь Павлович


 

 

Ректори
  (директори), проректори (заступники директорів) закладів ППО.


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo15


 

 

15.


 

 

Оліфіра
  Лариса Миколаївна


 

 

Заступники
  начальників (завідувачі) відділів (управлінь) освіти РДА і міськвиконкомів (2
  групи).


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo1


 

 

16.


 

 

Мельник
  Валентина Костянтинівна


 

 

Спеціалісти
  відділів (управлінь) освіти РДА і міськвиконкомів (4 групи).


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e29


 

 

Психології
  управління


 

 

17.


 

 


 

 

Нежинська
  Олена Олександрівна


 

 

1) Методисти
  районних (міських) навчально-методичних кабінетів (центрів) психологічної
  служби системи освіти;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e02


 

 

2) Практичні
  психологи ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p01


 

 

18.


 

 

Киричук
  Валерій Олександрович


 

 

1)
  Директори (резерв директорів), заступники директорів районних (міських)
  центрів дитячої та юнацької творчості з питань підтримки обдарованої молоді;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e05


 

 

19.


 

 

Гордієнко
  Наталія Василівна


 

 

Директори
  (резерв директорів), заступники директорів обласних (міських, районних)
  станцій юних техніків, центрів науково-технічної творчості учнівської молоді


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e05


 

 

20.


 

 

Пінчук
  Наталія Іванівна


 

 

1)
  Викладачі (викладачі-тьютори, куратори-тьютори) груп
  закладів ППО


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e11


 

 

2) Науково-педагогічні
  працівники ВНЗ ІІІ-ІV р.а.,
  які викладають психолого-педагогічні дисципліни


 

 

 


 

www.kdoumokhmara.net


 

 

3)
  Викладачі психолого-педагогічних дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

21.


 

 

Москальова
  Алла Степанівна


 

 

1)
  Завідувачі (викладачі) кафедр закладів ППО;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e38


 

 

2)
  Керівники ЗНЗ з медіа-освіти з проблеми «Психологічні резерви ефективного
  управління в умовах соціальних трансформацій» та з проблеми «Сприяння
  здоров'я»


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e04


 

 

3)
  Завідувачі (практичні психологи, консультанти) обласних, районних (міських) психолого-медико-педагогічних
  консультацій


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e06


 

 

22.


 

 

Казакова
  Світлана Володимирівна


 

 

 Викладачі психолого-педагогічних дисциплін
  ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e07


 

 

Університетської та професійної освіти і
  права


 

 

23.


 

 

Базелюк
  Василь Григорович


 

 

1) Проректори з навчальної
  та виховної роботи ВНЗ ІІІ-IV р.а.


 

2) Перші проректори ВНЗ
  ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e40


 

 

3) Новопризначені
  заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ


 

4) Заступники директорів з
  навчальної роботи ПТНЗ


 

5) Заступники директорів з
  навчально-виробничої роботи ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6


 

 

6)
  Начальники навчальних (навчально-методичних) відділів ВНЗ ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo4


 

 

24.


 

 

Озерян
 


 

Ольга
  Леонідівна


 

 

1)
  Директори інститутів (декани факультетів) ВНЗ ІІІ-IV р.а.;


 

2) Заступники
  директорів інститутів (декани факультетів) ВНЗ ІІІ-IV р.а.;


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e17


 

 

3)
  Директори (заступники директорів, провідні фахівці) бібіліотек ВНЗ ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e32


 

 

25.


 

 

Гриценок


 

 Інна


 

Антонівна


 

 

1)
  Заступники директорів з навчальної роботи ВНЗ І-ІІ р.а.;


 

2)
  Заступники директорів з НВР ВНЗ І-ІІ р.а.;


 

3)
  Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.;


 

4)
  Заступники директорів з виробничої роботи ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6


 

 

5)
  Директори ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo9


 

 

26.


 

 


 

 

Купрієвич
  Вікторія Олександрівна


 

 

Заступники
  директорів з НВР та соціальних питань ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e16


 

 

27.


 

 

Красильник
  Юрій Семенович


 

 

1)
  Заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ


 

2)
  Новопризначені заступники директорів з навчально-виробничої роботи ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e15


 

 

3) Резерв
  директорів ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e15


 

 

4)
  Начальники відділів кадрів ВНЗ ІІІ-ІV
  р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e21


 

 

28.


 

 

Пащенко
 


 

Ольга
  Василівна


 

 

1)
  Директори ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e23


 

 

2) Завідувачі
  відділеннями ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e18


 

 

29.


 

 

Яковець
  Наталія Іванівна


 

 

1)
  Заступники директорів з навчальної роботи ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo6


 

 

2) Ректори
  (резерв ректорів) ВНЗ ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/umo/p06


 

 

3)
  Проректори з наукової роботи та з міжнародних відносин ВНЗ ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e10


 

 

4)
  Завідувачі відділеннями ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e18


 

 

30.


 

 

Лукіна
  Тетяна Олександрівна


 

 

Новопризначені
  заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e16


 


Заяви на використання віртуальних
навчальних середовищ «Веб-клас ХПІ» на 201
4 рік




 

Кафедра


 

 


 

 

Куратор-тьютор


 

 

Категорія слухачів


 

 

Адреса середовища


 

 

Відкритих освітніх систем та
  інформаційно-комунікаційних технологій


 

 

1.


 

 

Дивак
  Володимир Валерійович


 

 

1)
  Методисти ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e36


 

 

2)
  Методисти ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e08


 

 

3)
  Директори (резерв директорів) ЗНЗ з впровадження профільного навчання на
  засадах ІКТ-технологій


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e19


 

 

2.


 

 

Макарчук
  Олександр Мусійович


 

 

1) Методисти
  ПТНЗ


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e36


 

 

2)
  Методисти обласних навчально (науково-методичних) центрів (кабінетів)
  професійно-технічної освіти


 

 

dn.umoapn.net.ua/ku/umo2


 

 

3)
  Методисти ВНЗ ІІІ-ІV р.а.


 

 

dn.umoapn.net.ua/pk/e10


 

 

3.


 

 

Антощук
  Світлана Володимирівна


 

 

1)
  Викладачі-тьютори (організатори) ДН ВНЗ ІІІ-ІV р.а. (Уманський державний педагогічний університет)
  (5 груп)


 

 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

 


 

www.kdoumokhmara.net


 

 


 

 

2) Завідувачі
  (методисти) центрів (кабінетів, лабораторій) ДН та ІК технологій закладів ППО
 


 

 

4.


 

 

Бессарабов
  Володимир Іванович


 

 

1)
  Завідувачі кафедр ВНЗ ІІІ-IV р.а. (3 групи)


 

 

5.


 

 


 

 


 

 

Лапшин
 


 

Андрій
  Львович


 

 

1) Викладачі-тьютори
  (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а.
  (Горлівський технікум ДНУ) (2 групи)


 

 

2) Викладачі-тьютори
  (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а.


 

 

3) Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного
  навчання ВНЗ ІІІ-IV р.а.


 

 

6.


 

 

Самойленко
  Олексій Олександрович


 

 

Новопризначені
  директори ПТНЗ


 

 

ptnz.mk.ua


 

 

7.


 

 

Калачова
  Людмила Володимирівна


 

 

Викладачі-тьютори
  (організатори) ДН  ВНЗ І-ІІ р.а.
  (Макіївський промислово-економічний коледж)


 

 

distance-education-umo.blogspot.com